Informační portál o pánských košilích

Manažer

Dress code Business Formal – vykročte vstříc pracovním úspěchům

Co si obléknout pro dress code Business Formal?Pracujete například jako manažer, bankéř nebo právník a máte předepsaný dress code Business Formal? Tento nejformálnější styl pracovního oděvu skvěle podtrhne váš profesionální vzhled. Přečtěte si, jak se obléknout, abyste udělali správný dojem na vaše klienty, obchodní partnery i nadřízené.

Více

Jak může barva košile ovlivnit váš úspěch v zaměstnání

Také máte pocit, že děláte v práci všechno správně a dobře, vašemu šéfovi to však nestačí? Problém může být ve výběru vašeho oblečení do zaměstnání. Právě oblečením zanecháváte dojem u ostatních lidí. Podívejte se na příklad jednoho manažera, Josefa. Ten poctivě dodržoval firemní dress code a denně chodil v obleku, košili a kravatě. Jenže vypadal, že chodí stále v tom samém. Proč ovlivňuje barva košile do zaměstnání váš úspěch a jak se vyvarujete Josefových chyb?

Více

Manžetové knoflíčky k obleku do práce? Pozor, abyste si neuškodili

Mnoho lidí se ptá, zda si mohou vzít manžetové knoflíčky k obleku i do práce. Odpověď je jednoduchá. Mohou, ale je potřeba věnovat zvýšenou pozornost při jejich výběru. Jak si vybrat manžetové knoflíčky, abyste si neuškodili se dozvíte níže.

Více

Víte, že

Tmavé košile jsou vhodné pro večerní události, například na ples?

Světlé košile jsou vhodné pro denní události, například do práce?