Informační portál o pánských košilích

Jaká je správná barva košile pro ženicha?

Plánujete svatbu a chcete být nejlépe oblečeným mužem na svatbě? Pokud už máte koupený perfektně padnoucí oblek, věnujte stejnou pozornost i výběru vhodné barvy košile pro ženicha. Správná barva vám pomůže vyniknout a podtrhne vaši jedinečnou roli na svatbě. Naopak špatnou volbou košile vám hrozí, že splynete s výzdobou svatební tabule nebo s ostatními hosty. Jak tedy vybrat správnou barvu svatební košile, aby nikdo neměl pochyby o tom, kdo je na svatbě ženichem?

Podle čeho vybrat barvu košile pro ženicha

Košili pro ženicha vždy vybírejte podle barvy svatebních šatů nevěsty, abyste vypadali jako dokonalý svatební pár. K tradičně bílým svatebním šatům nevěsty byste si měli pořídit bílou společenskou košili. Ta je velmi elegantní a praktická pro jakoukoli společenskou událost i do zaměstnání. V tmavém svatebním obleku vytvoří bílá košile kontrast a zvýrazní mužný vzhled.

V případě svatebních šatů v barvě champagne můžete zvolit košili ve stejném odstínu. Perfektně se sladíte i pomocí doplňků. Nejčastější volbou je svatební kravata nebo kapesníček v barvě champagne. Stylově budete vypadat i ve svatební vestě. Barva champagne působí na košili i doplňcích velmi elegantním a luxusním dojmem. Nezapomeňte pak tuto košili doplnit i vhodnou kravatou či jiným doplňkem.

Nejčastější chyba

Už jste se někdy na svatbě setkali s tím, že je ženich sladěný s barvou výzdoby svatební tabule? Ženich přece není kus šunky. Na fotografiích by pak mohl zaniknout v prostředí i mezi ostatními svatebními hosty.

Vyvarujte se této chyby a mějte na paměti, že ženich je na svatbě mužem číslo jedna. Měl by tedy tvořit harmonický a sladěný pár s nevěstou.

Tip pro vás

Vyzdvihněte váš slavnostní vzhled pomocí manžetových knoflíčků. Podívejte se na širokou nabídku luxusních manžetových knoflíčků, se kterými ženich dokonale vynikne.

Nezapomeňte také na výběr vhodného obleku na svatbu. Prohlédněte si svatební obleky v módních barvách, které perfektně doplní vaši svatbu. Při výběru veškerého oblečení se navíc vyhněte nejčastějším chybám. Přečtěte si, jaké oblečení pro ženicha zvolit.

Víte, že

Tmavé košile jsou vhodné pro večerní události, například na ples?

Světlé košile jsou vhodné pro denní události, například do práce?